• Poniedziałek - Czwartek   7:00 - 17:00
  • Piątek   7:00 - 16:00
  • +48 58 586 00 04   biuro@kaz.com.pl

KAZ DYSTRYBUCJA na I Sympozjum LOTOS Oil

W dniach 11-12 października reprezentanci KAZ DYSTRYBUCJA brali udział w I Sympozjum LOTOS Oil „Środki smarowe i płyny eksploatacyjne w Polsce 2017”.

Podczas spotkania, które odbyło się w Józefowie koło Warszawy, mieliśmy okazję zapoznać się między innymi ze zmianami w konstrukcji silników wykorzystywanych przez takie firmy jak URSUS S.A. czy SOLARIS Bus & Coach S.A. Nowe konstrukcje, to nowe wymagania wobec środków smarnych, i płynów eksploatacyjnych, a co za tym idzie, również wobec nas, jako doradców i dostawców tychże produktów.

Bardzo interesującą i zaskakującą częścią sympozjum był wykład pana Tomasza Rożka -  doktora nauk fizycznych i dziennikarza -który starał się nam przybliżyć czym nasmarowany jest wszechświat.

Gościem specjalnym spotkania był polski kierowca rajdowy, Kajetan Kajetanowicz – dwukrotny rajdowy mistrz Europy i czterokrotny rajdowy mistrz Polski.

Natomiast zwieńczeniem całości spotkania był występ zwycięzcy drugiej edycji programu „Mam Talent”- Marcina Wyrostka wraz z jego zespołem.