• Poniedziałek - Piątek   7:00 - 17:00
  • +48 58 586 00 04   biuro@kaz.com.pl

Kazimierz Dawicki

Kazimierz Dawicki

Prezes
kdawicki@kaz.com.pl

Iwona Dawicka

Iwona Dawicka

Windykacja
idawicka@kaz.com.pl

Zbigniew Dawicki

Zbigniew Dawicki

Kierownik rozlewni
zdawicki@kaz.com.pl

Tomasz Dawicki

Tomasz Dawicki

Sales Manager
tdawicki@kaz.com.pl
668 241 596

Piotr Friedrich

Piotr Friedrich

Specjalista do spraw kluczowych Klientów
pfriedrich@kaz.com.pl
608 583 993

Filip Zaremski

Filip Zaremski

Sales Manager
fzaremski@kaz.com.pl
506 201 699

Karol Żeromski

Karol Żeromski

Sales Manager
kzeromski@kaz.com.pl
506 201 701

Janusz Landowski

Janusz Landowski

Sales Manager
jlandowskii@kaz.com.pl
tel.

Łukasz Gałązka

Łukasz Gałązka

Kierownik Logistyki i Magazynu
zakupy@kaz.com.pl
664 925 068

Kamil Krefta

Kamil Krefta

Koordynator Magazynu
magazyn@kaz.com.pl
506 209 056


Dorota Fijał

Dorota Fijał

Biuro Obsługi Klienta
biuro@kaz.com.pl
58 586 00 04

Ramona Kiedrowska-Gradulewska

Ramona Kiedrowska-Gradulewska

Marketing
rkiedrowska@kaz.com.pl
664 926 098

Edyta Anhalt-Szczygieł

Edyta Anhalt-Szczygieł

Księgowość
aszczygiel@kaz.com.pl
797 188 894

Katarzyna Dawicka

Katarzyna Dawicka

Asystent ds. księgowości i kadr
kadry@kaz.com.pl
58 586 00 04

Katarzyna Dawicka

Katarzyna Dawicka

Biuro Obsługi Klienta
biuro@kaz.com.pl
58 586 00 04